درباره ما

درباره شرکت

                                مکانیزم کلی ثبت سفارش و ارسال کالا

شما با سايت اينترنتي فروش آلفا کالا تماس گرفته ايد .

1- اعتبار قیمت کالاها:

قيمت هاي فروشگاه به روز بوده و با خيال راحت مي توانيد سفارش اينترنتي خود را ثبت فرماييد.

در مورد خرید های عمده یعنی بیشتر از 25 عدد ،لطفا جهت دريافت تخفيف با ما تماس حاصل فرمایید.  

 

2- نحوه خرید و تحویل کالا:

جهت آندسته از مشتریانی که یک قلم کالا خریداری می نمایند(مشتریان به اصطلاح خانگی) پس از ثبت سفارش،کالای مربوطه طبق روال و توسط پیک در تهران و پست سراسری یا  تی پاکس در شهرستانها تحویل می گردد.در شهرستانهای فاقد سیستم توزیع محلی بعد از هماهنگی لازم توسط اتوبوس ارسال و تحویل کالا تثبیت خواهد شد.

توجه بفرمایید مشتری ملزم به مطالعه مشخصات فنی و توضیحات در برگه فروش کالا در سایت میباشد و بعد از خرید مسئولیتی بعهده این سایت نمیباشد.

جهت خدمت رسانی به مشتریان سازمانی که خریداران کالای عمده هستند نیز بعد از دریافت درخواست مربوطه ،مراحل صدور پیش فاکتور در همانروز انجام خواهد گردید.

کلیه مشتریان فروشگاه آلفا کالا می توانند در ساعات اداری با تماس با کال سنتر این فروشگاه از خدمات مشاوره ای ما بصورت رایگان بهره مند شده تا پس از بررسی نسبت به مشاوره یا رسیدگی مطلوب اقدام بعمل آید.

**گارانتی و وارانتی:

کالاهای برند دارای گارانتی که روی جعبه نوشته شده می باشند و طبعا مسائل مربوط به حوزه گارانتی-وارانتی بعهده شرکت صادر کننده گارانتی می باشد.

***نحوه برگشت کالا :

در صورتیکه کالای تحویل شده ایراد فنی دارد(کالا مشابه بوده و به اشتباه ارسال شده است،رنگ مورد نظر یا برند ارسال شده انتخاب شما نبوده است)، لطفا از بازکردن جعبه محتوی آن خودداری نموده و کالا را تا حداکثر  7 روز پس از خرید عودت دهید(در مورد خدمات الکتریکی به برچسب گارانتی روی جعبه کالا مراجعه نموده و با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید) در صورتیکه دستگاه شما بدرستی کار نمی کند یا ایرادی مشاهده می کنید لطفا با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید.

در صورت برگشت کالا،بدیهی است وجه کالا پس از تائید رسید کالا به انبار به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.

3 - ساعات کار و تعطیلات و آدرس فروشگاه :

فروشگاه اینترنتی آلفا کالا همه روزه بدون تعطیلی به ثبت سفارشهای شما می پردازد ،فقط چون کادر اداری آن تابع شرایط عمومی کشور هستند روزهای تعطیلی کار نمی کنند بنابراین اگر سفارش خود را روزهای ما قبل تعطیلات ثبت کردید فردای تعطیلی ما آن را پردازش خواهیم کرد و بنابراین روز بعد از تعطیلی در تهران و فردای آن در شهرستانها بدستتان خواهد رسید.

ساعات کار بخش مشاوره تلفنی و پذیرش ارسال تلفنی کالا:

همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 17عصر می باشد.  پنجشنبه ها تا 12 و روزهای تعطیل تعطیل است

آدرس : تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به جمهوری - خیابان سخنور - خیابان عبدوس نرسیده به ناظم